Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

IBM wprowadza na rynek nowe rozwiązania z rodziny PowerLinux.IBM, w odpowiedzi na nowe wyzwania rynku IT, ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych rozwiązań z rodziny PowerLinux.
Rozwiązania PowerLinux są w pełni zoptymalizowane pod kątem dostarczania usług wysokiej jakości w środowiskach linuksowych.
Klienci, dotychczas korzystający z konkurencyjnych platform x86, mają teraz o wiele więcej ekonomicznych opcji do wyboru, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał platformy IBM POWER.

Nowości wprowadzone przez IBM, obejmują:
  • Rozszerzenie rodziny PowerLinux o nowy serwer PowerLinux 7R4 z procesorem POWER7+ (4 sockety/32 rdzenie), otwarta platforma serwerowa zbudowana w oparciu o model Power750 (wykorzystany w rozwiązaniu IBM Watson)
  • Linuxowe aplikacje nowej generacji - Cognos for Business Intelligence on Linux on Power oraz baza typu open-source EnterpriseDB, pozwalające na stworzenie kompletnego rozwiązania opartego na platformie linux
  • Zapowiedź wprowadzenia nowych licencji Integrated Facility for Linux (IFL) - Linux Workload Capacity na platformy Power 770, 780 i 795, mających na celu łatwe, szybkie i elastyczne uaktywnienie zasobów pod środowiska linuxowe.

Aby zapoznać się z nowa ofertą zapraszamy na Webcast


Więcej informacji:
Daniel Wysocki
FTSS IBM Power Systems
IBM Technical Pre-Sales Team
daniel.wysocki@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 92

Pochwal pracownika...


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku