Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

IBM SmartCloud Control Desk – to więcej niż Service Desk !

IBM SmartCloud Control Desk to oprogramowanie wspomagające świadczenie usług i automatyzację procesów i stanowi kompletne rozwiązanie, które automatyzuje cały cykl życia zleceń usług, incydentów i zgłoszeń problemów - od utworzenia po wywołane przez nie zmiany w środowisku.Efektywniejsze zarządzanie mniejszym kosztem


IBM SmartCloud Control Desk to oprogramowanie wspomagające świadczenie usług i automatyzację procesów i stanowi kompletne rozwiązanie, które automatyzuje cały cykl życia zleceń usług, incydentów i zgłoszeń problemów - od utworzenia po wywołane przez nie zmiany w środowisku. W sposób zintegrowany przechwytuje przychodzące zlecenia, incydenty i problemy, kieruje je do odpowiednich ośrodków decyzyjnych. Wszystko to odbywa się z zachowaniem szczegółowego rejestru wszystkich elementów konfiguracji w stowarzyszonej bazie danych zarządzania. Na bieżąco aktualizowany jest obraz wdrożonej infrastruktury przedstawiający odwzorowanie usług sprzętowych i programowych na zaspokajane przez te usługi potrzeby biznesowe.

Poprzez automatyzację zadań związanych ze zmianami, konfiguracją, udostępnianiem usług oraz zarządzania wersjami i zasobami IBM SmartCloud Control Desk przyczynia się do redukcji kosztów i eliminacji wielu błędów. Klienci mogą oczekiwać poprawy wydajności i skuteczności działań w sferze informatycznej, większej zbieżności między procesami technicznymi i biznesowymi oraz osiągnięcia wymiernych efektów w takich obszarach, jak średni czas naprawy, jakość usług i kochane zadowolenie klientów.

IBM SmartCloud Control Desk – to połączenie trzech produktów *:

Tivoli Service Request Manager:

funkcjonalność związana z procesami obsługiwanymi w ramach funkcji Service Desk oraz katalogiem ofert

Tivoli Asset Management for IT:

obejmuje zarządzanie całym cyklem życia zasobów IT

Tivoli Change and Configuration Management Database:

obejmuje zarządzanie konfiguracją i zmianą

* IBM SmartCloud Control Desk zastąpi dotychczasową ofertę wymienionych wyżej produktów.

CENY

Podstawowe licencje - na „użytkownika nazwanego” oraz „użytkowników jednoczesnych”.

D0LG3LLIBM SmartCloud Control Desk Authorized User License2 131 EUR
D0LGDLLIBM SmartCloud Control Desk Concurrent User Licence6 392 EUR

OPIS

PREZENTACJA

DOKUMENTACJAWięcej informacji:

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku