Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

RSA Authentication Manager 8.0 już dostępnyMamy przyjemność poinformować, że RSA Authentication Manager w wersji 8.0 został oficjalnie udostępniony 27.03.2013, od tej pory wszystkie zamówienia na ten produkt dotyczą nowej wersji. W przypadku gdy dostarczona ma być wersja poprzednia, należy to wyraźnie zaznaczyć w zamówieniu.

O zmianach jakie nastąpiły oraz nowych funkcjonalnościach AM 8.0 można przeczytać w osobnym artykule: http://arrowecs.pl/id/RSA_Authentication_Manager_8.

Zachęcamy także do zapoznania się z najnowszym raportem Gartnera na temat rozwiązań autentykacji, uwzględnia on nowy produkt RSA: http://arrowecs.pl/id/RSA_liderem_rynku_autentykacji_wg_Gartnera.

Autoryzowani partnerzy RSA uzyskali dostęp do informacji handlowych oraz technicznych na temat nowego produktu. Poza materiałami informacyjnymi i dokumentacją, udostępnione zostały również bezpłatne filmy szkoleniowe poświęcone m.in. nowej metodzie autentykacji opartej na ryzyku (RBA) oraz metodom migracji z poprzednich wersji serwera Authentication Manager (6.1 i 7.1). W sprawie pomocy w uzyskaniu dostępu do tych materiałów zapraszamy naszych partnerów do kontaktu.


Więcej informacji:
Marcin Filipiak
Field Application Engineer
Network & Security Business Unit
marcin.filipiak@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 37

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku