Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Arrow rozszerza współpracę z Microsoft w zakresie szkoleń.

Informacja prasowa
Arrow rozszerza współpracę z Microsoft w zakresie szkoleń w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

11 września 2017 r.
 firma Arrow Electronics poinformowała o podpisaniu umowy z Microsoft ws. prowadzenia szkoleń w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. 
Umowa przedłuża długoletnią współpracę firmy w charakterze Partnera Szkoleniowego Microsoft, a także zwiększa zasięg geograficzny współpracy, co wynika z dalszego poszerzenia umów dystrybucyjnych pomiędzy Partnerami.
Zakres dostępnych szkoleń obejmuje  zarówno oferowane przez Microsoft szkolenia stacjonarne jak i szkolenia internetowe na żądanie oraz vouchery egzaminacyjne.

Szkolenia dotyczą m.in. następujących obszarów:

>Azure i Dynamics CRM
>Windows Server, Windows Client
>Office 365, Exchange, Sharepoint, Skype for Business
>SQL and data management solutions
>PowerShell, Visual Studio, .NET

Jako dystrybutor z wartością dodaną, specjalizujący się w sprzedaży poprzez Partnerów, Arrow łączy dwa obszary działalności: dystrybucję zaawansowanych technologii i autoryzowane szkolenia producenta. Firma stale opracowuje nowe metody prowadzenia szkoleń, w tym nowatorskie metody online z użyciem wideo i urządzeń mobilnych. 

"Rozwiązania chmurowe stanowią główny element naszej strategii, zaś szkolenia są katalizatorem, elementem koniecznym w jej realizacji. Dzięki nim rynek oraz kanały dystrybucyjne są przygotowane na nowe produkty i rozwiązania, przez co mogą należycie wspierać dostawców technologii” — powiedział Jacques Assant, Business Development Services Director, Arrow ECS EMEA. „Cieszymy się z tej nowej możliwości współpracy, a szczególnie wysoko cenimy metody jakimi dostarczane są szkolenia Microsoft. Kursy internetowe na żądanie czy te dostępne na platformie Open edX, są w pełni zgodne z naszą strategią e-nauczania, co uzupełnia katalog naszych usług szkoleniowych”.

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Arrow, gdyż oferuje ona swoją wiedzę i szkolenia w formie usług, które ułatwiają transformację działalności naszych klientów i innych partnerów w oparciu o rozwiązania chmurowe” — powiedział Kyle Uphoff, Sr. Director Worldwide Channel Sales of Microsoft Learning & Readiness.


Arrow Electronics(www.arrow.com) jest globalnym dostawcą produktów, usług i rozwiązań dla przemysłu i handlu z oferty Arrow Enterprise Computing Solution oraz Arrow Electronic Components. Arrow jest partnerem handlowym ponad 100 000 producentów OEM, producentów kontraktowych i klientów biznesowych. Działa w ramach globalnej sieci obejmującej ponad 460 lokalizacji w 85 krajach.Więcej informacji:
Piotr Cisowski
Dyrektor Działu EBU
Board
piotr.cisowski@arrow.com
tel.: +48 12 622 88 00

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku