Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Arrow ECS dystrybutorem rozwiązań Juniper!

Firma Arrow ogłosiła podpisanie rozszerzonego porozumienia dystrybucyjnego EMEA z Juniper Networks.


Porozumienie EMEA oparto na dotychczasowej współpracy – która w chwili obecnej obejmuje Polskę oraz 14 innych krajów – zapewniając dostawcom dostęp do pełnej linii rozwiązań Juniper Networks w zakresie routerów, switchy i bezpieczeństwa.
Arrow stworzył w Polsce dział Network & Security Business Unit obsługujący lokalny rynek i spełniający jego wymagania dotyczące inteligentnych rozwiązań, obejmujących m.in. rozwój zdolności w obszarze połączeń szerokopasmowych, stanowiących część programów rozwoju obszarów wiejskich. Lokalni resellerzy mogą teraz skorzystać z możliwości dostarczania swoim odbiorcom końcowym najnowszych innowacji technologicznych Juniper, łączących sieci wirtualne i fizyczne z rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa.

Zgodnie z warunkami porozumienia Arrow wdraża architekturę sieciową Juniper wewnątrz swojej bazy dostawców w Polsce. Rozwiązania Juniper uzupełniają istniejące portfolio Arrow o rozwiązania IBM, EMC oraz VMware, dzięki czemu Arrow staje się kompleksowym dostawcą kompletnego sprzętu informatycznego dla sieci i centrów danych. Będąc kluczowym dystrybutorem wartości dodanej, Arrow zapewnia usługi oraz doradztwo, wspierając polskich dostawców we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań sieciowych nowej generacji.

"Ze względu na zapotrzebowanie na coraz większą szerokość pasma przedsiębiorstwa będą musiały wdrażać swoje środowiska sieciowe w możliwie najkrótszym czasie, aby pozostać konkurencyjnymi. Rozbudowana baza dostawców Arrow w Polsce umożliwia obecnie wykorzystanie w sposób opłacalny naszej połączonej wiedzy specjalistycznej w celu szybkiego wdrożenia zautomatyzowanych i skalowalnych infrastruktur sieciowych i centrów danych”, powiedział William Hamber, Senior director distributor sales EMEA, Juniper Networks.

"Juniper to kamień milowy w strategii rozwoju Arrow w Polsce, który doskonale wpisuje się w nasze portfolio produktów i usług przeznaczonych dla przedsiębiorstw", przyznał Jean-Loup Desamaison-Cognet, wiceprezes Arrow na Europę Środkową i Wschodnią oraz Bliski Wschód/Afrykę. „W połączeniu z Juniper planujemy rozszerzyć istniejącą strukturę kanałów dystrybucyjnych i pozyskać nowych dostawców. Mając na uwadze realizowane w Polsce duże projekty infrastrukturalne, wymagające innowacyjnych rozwiązań dla centrów danych, sieci i bezpieczeństwa, dostrzegamy liczne możliwości”.


Więcej informacji:


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku