Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Demo HPE Store Virtual 3200

Z przyjemnością informujemy, że od początku września w ofercie demo Arrow będzie dostępna nowa pamięć masowa HPE StoreVirtual 3200.


Konfiguracja DEMO:

P/N  Description           Qty
N9X24A   HPE SV3200 4x16Gb FC SFF Storage                 1
N9X07A   HPE StoreVirtual 3000 1.2TB 12G SAS 10K SFF (2.5in) Enterprise 3yr Warranty Hard Drive    8
N9X84A  HPE StoreVirtual 3000 400GB 12G SAS Mixed Use SFF (2.5in) 3yr Warranty Solid State Drive    4
N9Y66AAE HPE SV3200 Advanced Data Services E-LTU 1
N9X02A   HPE StoreVirtual 3000 16Gb 4-pack Short Wave Fibre Channel SFP+ Transceiver     1

  

Czym jest HPE Store Virtual?

Nowa pamięć masowa HPE StoreVirtual 3200 to elastyczny, współdzielony system nowej generacji. Została zbudowana w oparciu o platformę pamięci masowej definiowanej programowo HPE - wiodące rozwiązanie dostępne na rynku, które posiada ponad 200 tys. wdrożeń na całym świecie.  HPE StoreVirtual 3200 to nowa, wyposażona w dwa kontrolery macierz dla małych i średnich organizacji zbudowana w oparciu o 64-bitową technologię ARM, nowe rozwiązanie RAID oraz oferująca zaawansowane usługi takie jak kopie migawkowe, dynamiczna alokacja przestrzeni oraz replikacja – całość w bardzo atrakcyjnej cenie. StoreVirtual 3200 to jednocześnie rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo dla inwestycji oraz pełne możliwości rozwoju w przyszłości. Jest to możliwe dzięki komponowalnej architekturze, która obejmuje systemy HPE StoreVirtual oraz oprogramowanie VSA zoptymalizowane do pracy na serwerach ProLiant, urządzenia hiperkonwergentne HPE a także HPE Synergy. Zgodnie z wizją HPE ten sam system operacyjny kontrolujący pamięć masową definiowaną programowo wykorzystywany jest wszędzie. Dzięki temu klienci zyskują pełną swobodę rozwoju w dowolnym kierunku, w dowolnym momencie i przy wyborze dowolnego typu rozwiązania czy modelu konsumpcji.
 
HPE StoreVirtual 3200 to nowy rodzaj macierzy StoreVirtual. Wykorzystując sprawdzoną architekturę charakteryzującą się dostępnością na poziomie 5 dziewiątek dostarcza klientom elastyczności potrzebnej do konsolidacji obciążeń, dodawania pamięci flash wówczas, kiedy są na to gotowi oraz skalowania pozwalającego zaspokoić przyszłe wymagania.
 
Udostępnione zaawansowane funkcje umożliwiają systemowi obsługiwanie w czasie rzeczywistym zmian obciążeń poprzez dynamiczne reagowanie na przyspieszenia I/O. To podejście polega na wykorzystaniu niewielkiej ilości pamięci masowej flash do akceleracji aplikacji bez konieczności interwencji ze strony użytkownika. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla wirtualizacji serwerowej oraz aplikacji wspierających produktywność . 
 
HPE StoreVirtual 3200 można uruchomić w czasie liczonym w minutach a zarządzanie nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia. To oznacza, że klienci MSP mogą wreszcie cieszyć się doświadczeniem użytkownika projektowanym z myślą o konsumentach a opartym na tym samym intuicyjnym frameworku stosowanym obecnie przez HPE we wszystkich pamięciach masowych klasy enterprise oraz produktach dla centrów danych. Prosta obsługa dotyczy także nowych, zdalnych funkcji analitycznych działających w chmurze obliczeniowej, które posiadają wbudowany silnik obsługujący najlepsze praktyki oraz narzędzia do planowania pojemności, które ułatwiają zarządzanie i ograniczają ryzyko.
 
HPE StoreVirtual 3200 oferuje odporność na awarie w skali pojedynczego systemu oraz całych lokalizacji a także wbudowane wsparcie dla ponad 2 tys. kopii migawkowych, co pozwala na bardzo szybkie, granularne odtwarzanie po awarii zapewniające małym i średnim firmom ciągłość funkcjonowania. W przypadku zapotrzebowania na dodatkową ochronę, przy użyciu oprogramowania takiego jak HPE VM Explorer, dane mogą być kopiowane i przechowywane na HPE StoreOnce Disk Backup.
 
Narzędzia takie jak oprogramowanie HPE StoreVirtual Migration Manager ułatwiają przejście do nowej technologii i ograniczają ryzyko związane z migracją obciążeń. Obecni użytkownicy StoreVirtual przekonają się, że StoreVirtual 3200 może zapewnić taką samą wydajność i pojemność przy kosztach niższych o 58 procent w porównaniu do istniejących 2-węzłowych konfiguracji StoreVirtual 4000.
 

Wypożycz DEMO:


http://rent.arrowecs.com.pl/wyszukaj/wszystkie/HP-plWięcej informacji:
Roman Lipka
Bussines Development Manager
CBU
roman.lipka@arrow.com
tel.: +48 22 488 70 15

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku