Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Doniesienia z frontu – Netapp

Najnowsze wyniki finansowe, nowe sojusze branżowe i produkty z oferty Netapp.Wyniki finansowe Netapp  za trzeci kwartał 2010, który zakończył się 29 stycznia 2010.

Przychody Netapp  wzrosły o 36% z roku na rok. W Q3 2010 Netapp zanotował przychody na poziomie 1 010 milionów dolarów w porównaniu z wynikami z tego samego okresu roku poprzedniego 2009 - 746 milionów dolarów.  Zyski jakie wypracował Netapp w Q3 wyniosły 108 milionow dolarówi były o 32% wyższe niż w roku poprzednim.

Nowa i rozszerzona sojusze strategiczne


    1. Cisco, NetApp, Vmware -Jednolita Wirtualna Infrastruktura. Liderzy technologiczni  współpracują  przy realizacji nowego projektu , który  pomoże zarządzać  wirtualnymi  centrami  danych w sposób bardziej efektywny, dynamiczny i bezpieczny.
    2. Microsoft i NetApp - sojusz strategiczny. Microsoft i NetApp ogłosiły  nową  trzy-letnią umowę o współpracy przy dostarczaniu rozwiązań i technologii wirtualizacji  a także przechowywanie i zarządzanie danymi. To pozwoli klientom na zwiększenie efektywności zarządzania centrami danych, redukcji kosztów oraz zwiększenia prężności firmy.

Nowe produkty i rozwiązania


    1. Nowe narzędzia do zarządzania wirtualnymi  pulpitami  w środowiskach VMware.  NetApp wprowadził nowe narzędzie aby  pomóc klientom wdrażać i zarządzać wirtualnymi pulpitami za pomocą VMware . Wraz z wydaniem NetApp Rapid Cloning Utility 3.0, klienci mogą uprościć zarządzanie  maszyny wirtualne VMware i usprawnienia ich działalno
    2. Nowych rozwiązań w zakresie wirtualizacji w środowiskach Microsoft.  NetApp zaprezentował NetApp SnapManager dla Hyper-V i SnapManager 6.0 for Microsoft Exchange Server, aby zminimalizować złożoność fizycznych i wirtualnych infrastruktury.
Więcej informacji:
Łukasz Grzesiak
Business Development Manager
Storage
lukasz.grzesiak@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 47

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku