Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Strategia Oracle: Koncepcja "Integrated Stack"


Oracle od dawna miał wizję udostępnienia klientom całościowego, skonsolidowanego i zoptymalizowanego środowiska komputerowego zapewniającego maksymalną elastyczność, skalowalność oraz możliwość szybkiego i adekwatnego reagowania. Obecnie Oracle określa tę wizję terminem „zintegrowany stos”. Współczesne przedsiębiorstwa rozumieją i stosują tę koncepcję, zaś Oracle dostarcza możliwości jej realizacji.

W okresie ostatnich 10 lat Oracle intensywnie pracował nad realizacją koncepcji pod nazwą Oracle Fusion Architecture, która wychodzi naprzeciw potrzebie udostępnienia skonsolidowanego i zoptymalizowanego środowiska. W wyniku tych prac obecnie wyprzedzamy bardzo znacznie innych dostawców pod względem zdolności do zapewnienia zintegrowanego stosu i kompleksowej obsługi modelu przetwarzania w chmurze.

Oracle jest jedynym na świecie dostawcą, który oferuje produkty dla każdej warstwy stosu technologii — od aplikacji, poprzez warstwę pośrednią i bazy danych, po serwery i pamięci masowe. Wszystkie te warstwy — oraz wszystkie produkty w każdej warstwie — zostały zaprojektowane do wzajemnej współpracy, a także przetestowane pod względem efektywności takiej współpracy. Stos podlega certyfikacji, dzięki czemu klienci otrzymują gwarancję, że elementy danej konfiguracji będą ze sobą bezproblemowo współpracować.


Show details for Definicja pojęcia „integracja stosu”Definicja pojęcia „integracja stosu”

Show details for Systemy programowo sprzętoweSystemy programowo sprzętowe

Show details for Platforma Oracle do przetwarzania w chmurze i zarządzaniaPlatforma Oracle do przetwarzania w chmurze i zarządzania

Show details for Kompleksowe bezpieczeństwoKompleksowe bezpieczeństwo

Show details for Kompletny zintegrowany stos: korzyści dla klientówKompletny zintegrowany stos: korzyści dla klientów

Dokument do pobrania


Więcej informacji:
Artur Malinowski
Business Unit Manager
Solutions Business Unit
artur.malinowski@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 43

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Pliki do pobrania
 
Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku