Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Arrow laureatem nagrody "Partner Roku"

VMware Partner Exchange 2014: Arrow laureatem nagrody "Partner Roku" w kategoriach dystrybucji na świecie oraz w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.
Partnerzy z całego świata nagrodzeni za wyjątkowe osiągnięcia w sprzedaży rozwiązań VMware do obsługi wirtualizacji i przetwarzania w chmurze mobilnej

Englewood w stanie Kolorado, 6 marca 2014 r. — Firma Arrow Electronics Inc. poinformowała o zdobyciu wyróżnienia VMware Partner Network w kategorii Global Distributor Partner of the Year (Partner Roku — dystrybucja na świecie). Nagrodę wręczono podczas dorocznej konferencji VMware dla partnerów, VMware Partner Exchange 2014, która odbyła się w lutym w San Francisco. Firma Arrow zdobyła również nagrodę w kategorii EMEA Distributor Partner of the Year (Partner Roku — dystrybucja w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu).

"To wyróżnienie jest zasługą naszych zespołów handlowych, marketingowych i technicznych, oferujących rozwiązania klasy korporacyjnej w skali całego świata" — powiedział Andy Bryant, prezes globalnego działu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw firmy Arrow. "Jesteśmy dumni z długoletniej strategicznej współpracy z firmą VMware".

„Z przyjemnością przyznaję tej elitarnej grupie partnerów wyróżnienie za wyjątkowe osiągnięcia w roku 2013” — powiedział Dave O’Callaghan, wiceprezes globalnego działu współpracy z partnerami w firmie VMware. "VMware stawia sobie za cel zapewnienie partnerom takich szkoleń i zasobów, które pozwolą im stawić czoło nowym realiom oprogramowania dla przedsiębiorstw oraz związanym z nimi możliwościom elastycznego świadczenia usług informatycznych dla firm dowolnej wielkości. Gratulujemy firmie Arrow zdobycia nagrody Global VMware Partner Network i z przyjemnością oczekujemy dalszej pomyślnej współpracy w roku 2014”.

„Zdobyte wyróżnienia odzwierciedlają zaangażowanie naszej firmy we wspieranie inicjatyw wirtualizacyjnych w obrębie tego kanału handlowego” — powiedział Jesper Trolle, wiceprezes ds. sprzedaży w dziale rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw firmy Arrow obsługującym Europę, Afrykę i Bliski Wschód. „Arrow poświęca szczególną uwagę odkrywczym rozwiązaniom, takim jak oferowana przez VMware usługa DaaS (Desktop As A Service) oraz platforma wirtualizacji sieci NSX, które otwierają nowe sposobności dynamicznego rozwoju tego kanału. Doceniamy nowoczesną metodykę rozwiązań VMware, a zdobyte wyróżnienie będzie dla zespołów Arrow na całym świecie kolejnym źródłem motywacji, by oferować odbiorcom najlepsze w swojej klasie rozwiązania do wirtualizacji”.

Laureaci nagród Global VMware Partner Network otrzymali wyróżnienia za doskonałe wyniki i osiągnięcia w 2013 r. Nagrody przyznano w 18 kategoriach.

Informacje o VMware Partner Exchange 2014
VMware Partner Exchange 2014 to największa globalna konferencja dla partnerów firmy VMware w dziedzinach wirtualizacji i technologii przetwarzania w chmurze, będąca miejscem spotkań i dyskusji o przyszłości branży. W konferencji uczestniczy kilka tysięcy partnerów. Podczas ponad 190 dyskusji panelowych i sesji wystawienniczych partnerzy zdobywają cenną wiedzę o nowych możliwościach technologicznych, pozwalających oferować klientom korporacyjnym hybrydowe rozwiązania do przetwarzania w chmurze nowej generacji. Więcej informacji na temat konferencji VMware Partner Exchange można znaleźć pod adresem www.vmwarepartnerexchange.com

Informacje o firmie Arrow Electronics
Arrow Electronics (www.arrow.com) jest globalnym dostawcą produktów, usług i rozwiązań dla użytkowników komponentów elektronicznych oraz rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Arrow jest partnerem handlowym ponad 100 000 producentów OEM, producentów działających na podstawie kontraktów oraz klientów biznesowych w ramach globalnej sieci obejmującej ponad 460 lokalizacji w 58 krajach.
# # #

VMware jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy VMware Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych systemach prawnych. Wszelkie pozostałe znaki i nazwy wymienione w niniejszej informacji mogą stanowić znaki towarowe innych firm.

Kontakt:

Arrow Electronics

Dawn Small, 303-824-4188
dyrektor ds. komunikacji
dsmall@arrow.com

lub

Thorsten Hecking, +49-6102-5030-8638
kierownik ds. komunikacji
thecking@arroweurope.com


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku