Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Arrow Electronics prezentuje program „Arrow Global Training Alliance” dotyczący globalnych szkoleń IBM

Jako pierwsza do programu przystąpiła firma Fast Lane.


Englewood, Kolorado i Paryż (8 stycznia 2014 r.) — Firma Arrow Electronics Inc., która została wybrana na jednego z czterech globalnych dostawców szkoleń IBM dla działów IBM Software Group oraz Systems and Technology Group, zainicjowała program „Arrow Global Training Alliance”. Firma Fast Lane, jeden z czołowych dostawców zaawansowanych szkoleń informatycznych, jako pierwsza przystąpiła do programu. Program ma na celu dalsze rozszerzenie zakresu szkoleń Arrow w dziedzinie rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw oraz infrastruktury we współpracy z wybranymi partnerami. Fast Lane będzie oferować, ze skutkiem natychmiastowym, autoryzowane szkolenia IBM za pośrednictwem swojej globalnej sieci edukacyjnej, co będzie istotnym uzupełnieniem oferty Arrow.

Uruchamiając ten program, Arrow tworzy unikatowe globalne środowisko edukacyjne, dzięki któremu szkolenia IBM staną się dostępne na całym świecie i będą realizowane w sposób spójny, z uwzględnieniem lokalnych wymagań. Arrow i firmy uczestniczące w programie Arrow Global Training Alliance oferują już szkolenia IBM w 60 krajach, a w ciągu sześciu miesięcy liczba ta wzrośnie do 130.

Zakres dostępnych szkoleń obejmuje:
  • Systemy IBM (IBM Power Systems, IBM PureSystems, IBM System Storage i Storage Networking);
  • IBM System x i BladeCenter;
  • IBM System z;
  • przetwarzanie w chmurze;
  • Oprogramowanie IBM (Business Analytics, Information Management, Collaboration, Product Lifecycle Management, Rational, Tivoli i WebSphere).
„Szkolenia to kluczowy element naszych zaawansowanych usług. Umożliwiają uczestnikom rynku oraz handlowcom wspieranie dostawców technologii poprzez przygotowanie do wdrażania produktów i rozwiązań” — powiedział Laurent Sadoun, prezes oddziału firmy Arrow w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz globalnego działu usług dla segmentu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. „Cieszymy się z możliwości podjęcia strategicznej współpracy z firmą Fast Lane w Ameryce Północnej i Europie. Fast Lane jest dostawcą szkoleń o ugruntowanej pozycji, stwarzającym idealne warunki do realizacji naszego globalnego programu szkoleń IBM. Wkrótce Arrow uzupełni tę ofertę o rozwiązania dotyczące kluczowych obszarów biznesowych, takich jak wielkie zbiory danych, mobilność, bezpieczeństwo i przetwarzanie w chmurze. W tym celu firma wykorzysta swoją strategiczną współpracę z IBM w dziedzinie produktów oraz unikalną sieć dostawców zabezpieczeń oraz rozwiązań w zakresie wirtualizacji i mobilności”.

Jako dystrybutor VAD specjalizujący się w obsłudze kanałów sprzedaży, dział rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw firmy Arrow łączy dwa światy: dystrybucję zaawansowanej technologii i szkolenia. Arrow stale opracowuje nowe metody szkoleniowe, obejmujące między innymi nowatorskie nauczanie online z wykorzystaniem technik wideo i urządzeń mobilnych, jak również swój program dla partnerów handlowych i program Partner+. Pozwala to dostawcom tworzyć atrakcyjne i kompleksowe oferty edukacyjne dla swoich klientów.

Informacje o firmie Arrow Electronics
Arrow Electronics ( www.arrow.com ) jest globalnym dostawcą produktów, usług i rozwiązań dla użytkowników komponentów elektronicznych oraz rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Arrow jest partnerem handlowym ponad 100 000 producentów OEM, producentów działających na podstawie kontraktów oraz klientów biznesowych w ramach globalnej sieci obejmującej ponad 470 lokalizacji w 55 krajach.

Kontakt z mediami:

Arrow Electronics
Dawn Small
Dział komunikacji globalnej
E-mail: dsmall@arrow.com
Tel.: 303-824-4188

Arrow Electronics
Thorsten Hecking
Dział komunikacji, region EMEA
E-mail: thecking@arroweurope.com
Tel.: +49.6102.5030.8638

IBM, BladeCenter, Collaboration, Power Systems i PureSystems, Rational, System x, System z, Tivoli i WebSphere są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy International Business Machines Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Pełną listę znaków towarowych IBM w Stanach Zjednoczonych można znaleźć pod adresem ibm.com/legal/copytrade.shtml.Więcej informacji:
Ilona Pater
Marketing Manager
Marketing & PR
ilona.pater@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 46

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku