Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Macierz NetApp EF540 otrzymała tytył "Produktu Roku 2013"

Redakcja Networld wybrała najlepsze produkty 2013 roku. Tytuły "Produkt Roku 2013" zostały przyznane produktom, rozwiązaniom lub usługom na podstawie opinii redaktorów i ekspertów współpracujących z Networld. Wśród kryteriów oceny znalazły się m.in. innowacyjność, wydajność, funkcjonalność, a także praktyczna użyteczność ocenianych rozwiązań.Redakcja Networld codziennie otrzymuje dziesiątki informacji o nowych produktach, rozwiązaniach lub usługach dla profesjonalistów i menedżerów IT. Wśród tysięcy nowości, które trafiają na rynek, tylko niektóre znacząco wyróżniają się wśród konkurencji. Redakcja Networld raz do roku dokonuje podsumowania rynku i w ramach akcji "Produkt Roku" przedstawia swoje propozycje najciekawszych rozwiązań.

W tym roku redakcja Networld wybrała osiem najważniejszych dla profesjonalistów IT kategorii produktowych, w których przyznano tytuły 9 produktom. Wśród kategorii znajdują się tematy regularnie poruszane na łamach magazynu oraz w publikacjach na stronie internetowej, tzn. bezpieczeństwo – zapory sieciowe, greenIT, hosting i cloud computing, infrastruktura centrum danych, pamięci masowe, przełączniki LAN, serwery oraz sieci bezprzewodowe.

Dla każdej z kategorii redakcja zebrała propozycje produktów oraz opinie od wszystkich osób na co dzień zajmujących się śledzeniem rynku, nowych produktów i regularnie przygotowujących artykuły oraz analizy dla Networld. Spośród nominacji redakcja wybrała produkty, które szczególnie wyróżniły się na rynku – i to one otrzymały tytuł "Produktu Roku 2013". Warto zaznaczyć, że określenie "2013" dotyczy najciekawszych produktów, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 12 miesięcy od daty publikacji majowego wydania Networld.

Lista nagrodzonych produktów Networld:
  • Bezpieczeństwo - zapory sieciowe NGFW Palo Alto Networks PA-3050 oraz Fortinet FortiGate-3600C
  • GreenIT: serwer Thomas Krenn LES
  • Hosting i cloud computing: usługi Octawave
  • Infrastruktura centrum danych: APC by Schneider Electric Switched Rack PDU
  • Pamięci masowe: macierz NetApp EF540
  • Przełączniki LAN: Cisco Catalyst 3850
  • Serwery: IBM Power Express 700
  • Sieci bezprzewodowe: stacja dostępowa Ruckus Wireless ZoneFlex 7321

Informacja o nagrodzie "Produkt Roku 2013" została opublikowana przez redakcję w majowym numerze magazynu Networld (05/2013), a także na stronie internetowej www.networld.pl i profilu społecznościowym Networld PL na Facebooku.Więcej o NetApp EF540 - Wydajna pamięć masowa "all-SSD"

Wydajna pamięć masowa zawierająca wyłącznie dyski SSD, wpisująca się w nowy trend, który preferuje systemy pamięci masowych typu "all-SSD". NetApp instaluje w urządzeniu, mającym wysokość 2U, 2,5-calowe dyski SSD wyposażone w interfejs SAS. W maksymalnej konfiguracji pamięć może zawierać 24 dyski o ogólnej pojemności do 19,2 TB.
Macierze EF540 pracują pod kontrolą firmowego systemu operacyjnego SANtricity i jak podaje NetApp, oferują wydajność rzędu 300 tys. IOPS (operacji I/O na sekundę). Urządzenia są wyposażone w 8 portów FC 8 Gb/s i mogą obsługiwać połączenia iSCSI wykorzystujące technologie sieciowe Ethermet 10 Gb/s oraz InfiniBand 40 Gb/s. Macierz obsługuje technologie RAID (poziomy 0, 1, 3, 5, 6 i 10) oraz wspiera systemy operacyjne Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, Novell SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESX, Oracle Solaris, HP HP-UX Apple Mac.Więcej informacji:
Łukasz Grzesiak
Business Development Manager
Storage
lukasz.grzesiak@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 47

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku