Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Nowy sposób na wymianę wiedzy między inżynierami McAfee

Rusza nowa platforma wymiany informacji dla inżynierów - McAfee Online Support Community


Firma McAfee - lider produktów w dziedzinie bezpieczeństwa IT zdecydowało się poczynić kolejny krok, by połączyć wiedzę ekspercką wielu inżynierów na jednym portalu. Jest to miejsce, gdzie obok bazy wiedzy możemy nauczyć się ogólnie przyjętych prakty,k czy ciekawych rozwiązań lub też sami podzielić się wiedzą i podyskutować nad zasadnością innych metod. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia rozmowy z inżynierem McAfee lub deweloperami, którzy mają najlepsze pojęcie o produktach i ich perspektywach na przyszłość.

Główny nacisk zawartości portalu będzie skierowany na użytkowników biznesowych, użytkowników domowych, zagadnień bezpieczeństwa i pomocy wzajemnej. Dzięki panelowi dyskusyjnemu, blogom, wiki, profilom, pulom i specjalnym grupom profilowanym McAfee Online Support powinno stać się potężną bazą wiedzy, najlepszych praktyk i pomysłów.

Adres: http://community.mcafee.com
Więcej informacji:

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku