Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Firmy mogą działać szybciej i wydajniej z wykorzystaniem nowych macierzy pamięciowych NetApp, zoptymalizowanych pod kątem technologii flash

Warszawa, 26 lutego 2012 r. Firma NetApp wprowadziła do sprzedaży nowe pamięci masowe klasy enterprise: FAS/V6220, FAS6250 i FAS6290, aby spełnić wymagania przedsiębiorstw w zakresie wydajności i pojemności storage’u.


Platformy FAS6200 zapewniają elastyczną infrastrukturę danych i wysoką dostępność, szybszy zwrot z inwestycji oraz nieograniczone możliwości skalowania.


Nowe macierze pozwalają działom IT na uzyskanie wyższego zwrotu z inwestycji, a jednocześnie oferują wysoką dostępność i możliwości skalowania nawet w przypadku najbardziej wymagających obciążeń roboczych. Platforma FAS6200 i powiązane produkty z serii V, zoptymalizowane pod kątem rozwiązań flash firmy NetApp, pomagają pogodzić cele działów IT z założeniami biznesowymi.

Najważniejsze informacje o nowych produktach:
  • Zaktualizowana seria FAS/V6200 to sprawdzona platforma do hostingu krytycznych aplikacji biznesowych.
  • NetApp zwiększa wydajność swoich rozwiązań korporacyjnych w środowiskach SAN i NAS.
  • Wszystkie modele obsługują rozwiązania flash, które zwiększają liczbę operacji wejścia-wyjścia na sekundę (IOPS) o ponad 80 proc. i zmniejszają opóźnienia nawet o 90 proc.
  • Platformy FAS i seria V są zaprojektowane pod kątem dostępności rzędu 99,999% lub większej i wykorzystują klastry Data ONTAPŸ do nieprzerwanego działania nawet podczas aktualizacji.
  • Nowe korporacyjne systemy pamięciowe pozwalają firmom łatwo i szybko reagować na zmieniające się potrzeby i umożliwiają skalowanie pojemności do ponad 65 PB.
"Przedsiębiorstwa potrzebują rozwiązań do zarządzania danymi, które cechują się skalowalnością pozwalającą na osiągnięcie krótkoterminowych korzyści i podtrzymanie długofalowego rozwoju — powiedział Krzysztof Celmer, Country Manager, NetApp Poland. — Platformy pamięciowe FAS i zintegrowane produkty flash firmy NetApp zaprojektowano pod kątem krytycznych środowisk SAN i NAS, aby zapewnić elastyczną skalowalność, nieprzerwane działanie oraz łatwość zarządzania. Systemy te przeznaczone są do użytku w środowiskach wirtualnych i chmurowych, co pozwala administratorom na podjęcie odpowiednich decyzji infrastrukturalnych, zarówno w przypadku systemów zainstalowanych lokalnie, jak i działających w chmurze".

Firma NetApp wprowadziła również do sprzedaży nową macierz flash NetApp EF540.

Show details for O firmie NetAppO firmie NetApp

Więcej informacji:
Łukasz Grzesiak
Business Development Manager
Storage
lukasz.grzesiak@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 47

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku