Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności


  DXi4700 jest jedynym rozwiązaniem deduplikacyjnym na rynku, które zapewnia pojemność na żądanie, ustanawiając tym samym standard w zakresie skalowalności. Obecnie wprowadzone systemy wieloprotokołowe DXi4700 oferują jeszcze większą elastyczność, zapewniając jednoczesne wsparcie dla interfejsów NAS, OST i VTL
  w tym samym urządzeniu i umożliwiają bezpośrednie podłączenie urządzenia taśmowego.

  DXi4700 jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw do rozproszonej deduplikacji, przechowywania kopii bezpieczeństwa i zapewnienia ochrony lokalnych i zdalnych ośrodków.

  Korzyści:
 • Skalowalność: DXi4700 jest dostępny z samoszyfrującymi dyskami 4TB (SED) i możliwością zwiększania pojemności w oparciu o klucz licencyjny.
 • Cena za TB przestrzeni: seria DXi4700 zapewnia wydajność zapisu do 5 TB na godzinę , a cena podstawowa obejmuje wszystkie licencje na oprogramowanie, w tym interfejsy NAS, VTL lub OST, deduplikację, replikację, a także oprogramowanie DXi Accent do rozproszonej deduplikacji.
 • Bezpieczeństwo danych: napędy SED zapewniają maksymalną ochronę przed kradzieżą danych w stanie spoczynku, nie wpływając jednocześnie na wydajność. Przed przesłaniem dane są deduplikowane i szyfrowane z wykorzystaniem 256-bitowego algorytmu AES.

Webinaria: "Jeśli nie DataDomain to co?"

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam na cykl webinariów – gdzie przybliżymy zagadnienia związane z urządzeniami DXi.
   

Więcej informacji:
Łukasz Bajer
Key Account Manager
Storage
lukasz.bajer@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 12

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku