Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Quantum w ofercie Arrow ECS!

Firma Arrow ECS rozszerza swoją ofertę o rozwiązania Quantum, producenta systemów do tworzenia kopii zapasowych danych na dyskach i taśmach.


Za pośrednictwem firmy Arrow ECS można nabywać produkty Quantum klasy średniej i korporacyjnej. Należą do nich rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych na dyskach (np. seria DXi) i dla maszyn wirtualnych (np. vmPRO4000), systemy ochrony danych oparte na chmurze (np. seria DXi V), narzędzia do udostępniania i archiwizacji danych (np. StorNext) oraz biblioteki taśm (np. seria Scalar). Quantum idealnie uzupełnia istniejącą różnorodną bazę producentów w ofercie firmy Arrow.

Quantum to jeden z największych globalnych specjalistów w dziedzinie kopii zapasowych, odtwarzania danych i archiwizacji. Firma pomaga działom informatycznym stawić czoła wyzwaniom w zakresie ochrony i przechowywania danych przez łączenie innowacyjnych rozwiązań ze światowej klasy serwisem i pomocą techniczną.

Skala i złożoność procesów tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania danych i archiwizacji wciąż rosną. Kierownicy działów informatycznych mają do czynienia z coraz większym wolumenem danych, surowszymi wymaganiami w zakresie ich odtwarzania oraz nowymi wytycznymi w zakresie bezpieczeństwa — a ich budżet wcale się nie zwiększa. Co gorsza, są pod coraz większą presją na zmniejszenie zużycia energii, chłodzenia oraz przestrzeni zajmowanej w centrach przetwarzania danych przez zastosowanie bardziej ekologicznych procesów.

Zaspokojenie tych złożonych i dynamicznie zmieniających się potrzeb często wymaga szeregu różnych technologii i metod. Firma Quantum ma bogate doświadczenie i kompetencje umożliwiające jej obsługę wszystkich aspektów procesu tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania danych i archiwizacji. Quantum dostarcza inteligentne i innowacyjne rozwiązania obejmujące dysk, taśmy, replikację i szyfrowanie. Ponadto współpracuje z klientami w celu dopasowania technologii do ich indywidualnych wymagań biznesowych. Usługi doradcze świadczone przez firmę Quantum są dostosowane do potrzeb każdego klienta i podobnie jak rozwiązania oferowane przez firmę — są zawsze niezależne od technologii i platformy.

Produkty

Najlepsze w branży produkty Quantum umożliwiają firmom przechowywanie i ochronę najcenniejszych danych. Produkty Quantum — od sprawdzonych technologii w bibliotekach taśmowych do najnowszych innowacji w zakresie deduplikacji danych — zostały opracowane z myślą o ochronie tego, co najważniejsze.


Więcej informacji:
Łukasz Grzesiak
Business Development Manager
Storage
lukasz.grzesiak@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 47

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku