Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Podział Symantec na dwa przedsiębiorstwa

W imieniu Symantec przekazujemy ważną informację dla Partnerów.Drogi Partnerze,

Z przyjemnością informujemy, że dokonaliśmy wyboru nazwy dla nowej firmy, zajmującej się zarządzaniem informacją. Postanowiliśmy nazwać ją Veritas Technologies Corporation Oprócz nowej nazwy wybraliśmy dla niej również nowe logo. Firma rozpocznie samodzielne funkcjonowanie po zakończeniu wcześniej ogłoszonego podziału Symantec na dwa przedsiębiorstwa.

Veritas pozostaje potężną marką, która ma ogromny kapitał w postaci naszych wspólnych klientów. Choć nazwa odwołuje się do dziedzictwa firmy, nowe logo sygnalizuje, że Veritas Technologies Corporation jest gotowa, aby pomóc w rozwiązywaniu obecnych i przyszłych wyzwań w zakresie zarządzania informacją.

Inspiracją dla nowego logo była idea otwartych, heterogenicznych technologii, niezbędnych do korzystania z siły, płynącej z informacji. Ta myśl jest jednocześnie trzonem przyszłej strategii naszej nowej firmy – Veritas Technologies Corporation.

Choć nowa nazwa i marka są ważnymi wydarzeniami w nowej erze Veritas, równie istotne jest sprostanie wymaganiom w zakresie zarządzania informacją, jakie przed Veritas jako niezależną firmą postawi klient, dlatego tym większy nacisk chcemy położyć na rozwiązanie problemów i zaspokajanie potrzeb zarówno Twoich, jak i klientów, abyśmy wspólnie mogli im służyć jeszcze lepiej.

Koncentracja na tym celu pozwala nam nadal wspierać Ciebie podczas budowania organizacji zarządzania informacją oraz tak rozwijać naszą strategię produktową, aby pomóc firmom lepiej zarządzać i budować wartość biznesową opartą na informacji. Wciąż będziemy inwestować w nasze podstawowe produkty, które służą Ci dzisiaj. Będziemy również wykorzystywać ich technologie do budowy nowych instrumentów, które pozwolą Ci uruchomić oraz zaktualizować swoje dane, abyś jeszcze wydajniej mógł prowadzić swą działalność.

Koncentracja na tym celu pozwoliła zbudować naszą organizację, w tym nowy globalny program partnerski oraz dalej rozwijać strategię produktów i rozwiązań służących zarządzaniu informacją, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami przyszłość. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z Tobą zarówno naszymi nowymi produktami, jak też aktualizacjami dobrze znanych marek.

Ponieważ do czasu całkowitego podziału Veritas nadal funkcjonuje w ramach Symantec, nie zorganizujemy szeroko zakrojonej kampanii informującej o nowej marce do czasu zakończenia tego procesu, ale stopniowo będziemy starali się umacniać jej aktywa. Logo Veritas oraz inne elementy Programu Partnerskiego Veritas takie, jak: logo członkowskie oraz certyfikaty osiągnięć, będą dostępne w chwili uruchomienia nowego programu. Więcej informacji na ten temat będzie dostępne w późniejszym terminie.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę z Symantec oraz przyszłą z Veritas.


Brett Shirk

Senior Vice President – North America Sales
Symantec Corporation
od 1 kwietnia 2015 r. – Global Sales Leader for Veritas Technologies Corporation.

Dowiedz się więcej
Więcej informacji:
Aleksandra Włoch
Product Manager
Data Management
aleksandra.wloch@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 29

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku