Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Skorzystaj z nowych zalet partnerstwa z ThinPrint

W imieniu ThinPrint serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowym programem partnerskim producenta i wynikającymi z niego korzyściami dla Partnerów handlowych.Jako podziękowanie za owocną współpracę przygotowaliśmy dla Państwa nowy program partnerski. Z jego zalet mogą teraz korzystać zarówno aktualni Partnerzy, jak i resellerzy oraz integratorzy systemów, którzy do tej pory nie zawarli partnerstwa z ThinPrint. W ramach nowego programu partnerskiego mają Państwo także możliwość wygrania wielu cennych nagród oraz zwiększenia obrotu własnej firmy za pomocą specjalnie opracowanych materiałów marketingowych ThinPrint.

Przekonaj się już teraz o korzyściach nowego programu partnerskiego

OCHRONA PROJEKTU Jeśli jako pierwszy dokonasz rejestracji projektu, automatycznie uzyskasz specjalny rabat oraz gwarancję lepszej o 10 % ceny od konkurencji.

3% CASH BACK Przy pomyślnym zakończeniu projektu otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 3% od ceny detalicznej sprzedanych licencji. Gwarantujemy Ci wypłatę sumy Cash Back nawet w przypadku gdy klient zdecyduje się na zakup licencji u konkurenta.

BEZPŁATNE WSPARCIE Jako partner ThinPrint otrzymasz bezpłatne wsparcie przy wdrożeniu rozwiązania od każdego zarejestrowanego projektu na okres dwóch miesięcy od daty zakupu licencji. W ten sposób będziesz mógł korzystać ze wsparcia technicznego bezpośrednio od producenta, zapewniając sobie pomyślną realizację projektu.

BEZPOŚREDNI KONTAKT Przy rejestracji projektu otrzymasz dane osoby kontaktowej z ThinPrint, do której będziesz mógł się zwrócić z pytaniami dotyczących licencji oraz w kwestiach komercyjnych.

PROGRAM MOTYWACYJNY W ramach programu motywacyjnego Thinprint co kwartał nagradzamy szczególnie zaangażowanych pracowników naszych partnerów atrakcyjnymi nagrodami. Za każdy zarejestrowany projekt otrzymasz los z nazwiskiem pracownika. Następnie spośród wszystkich uczestników wylosujemy zwycięzców, którzy mają szansę wygrać Apple Watch, smartphone Wiko tracker Jawbone fitness, a także 6 iPod Shuffle.*

BEZPŁATNY TRENING TECHNICZNY Jako uczestnik Programu Partnerskiego ThinPrint zapewniasz sobie także udział w bezpłatnym treningu technicznym w siedzibie naszej firmy w Berlinie.

WSPARCIE DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH W ramach funduszu rozwoju rynku uzyskasz wsparcie finansowe na promowanie rozwiązań ThinPrint.

ATRAKCYJNE MARŻE ZE SPRZEDAŻY USŁUG KONSULTINGOWYCH ORAZ WSPARCIA THINPRINT Poprzez udział w naszej promocji masz zagwarantowane wysokie marże w przypadku polecenia klientom usług z zakresu konsultingu oraz wsparcia ThinPrint.

Nie jesteś jeszcze partnerem ThinPrint?

Zostań certyfikowanym partnerem ThinPrint
Więcej informacji:
Anna Handzlik-Czekała
Business Development Manager
Data Management
anna.handzlik@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 19

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku