Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Nowości w ofercie Oprogramowania IBM.

IBM ogłosił dostępność oprogramowania Worklight, WebSphere Application Server oraz WebSphere Application Server 8.5. Firmom, które zdecydują się nawiązać współpracę z Arrow ECS w oparciu o Licencję na Wybraną Aplikację przed zakończeniem tego kwartału, będziemy oferować oprogramowanie IBM w znacząco obniżonej cenie.Hide details for Oprogramowanie IBM WorklightOprogramowanie IBM Worklight
IBM Worklight to narzędzie do tworzenia, wdrażania oraz zarządzania aplikacjami mobilnymi. Zapewnia otwartą, kompleksową i zaawansowaną platformę aplikacji mobilnych dla smartfonów i tabletów. Umożliwia to firmom różnej wielkości skuteczne tworzenie, łączenie i uruchamianie aplikacji HTML5, hybrydowych i rodzimych oraz zarządzanie nimi. Dzięki wykorzystaniu standardów branżowych, technologii i odpowiednich narzędzi, platforma zapewnia kompleksowe środowisko programowania: zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, oprogramowanie pośrednie oraz zintegrowaną konsolę zarządzania i analiz wraz z szeregiem mechanizmów zabezpieczeń.

Oprogramowanie Worklight pomaga znacząco skrócić czas tworzenia aplikacji i obniżyć jego koszty.

Więcej informacji

Hide details for WebSphere Application ServerWebSphere Application Server

WebSphere Application Server to czołowe w branży oprogramowanie pośrednie, zapewniające niezrównany poziom bezpieczeństwa, wydajność oraz skalowalność. Spotkaliśmy się z wieloma Partnerami, którzy tworzą swoje aplikacje, używając konkurencyjnych serwerów aplikacji, opracowanego wewnętrznie oprogramowania pośredniego lub oprogramowania Open Source, ale nie będąc z niego w pełni zadowolonymi, poszukują nowych rozwiązań. W związku z tym, zachęcamy do poznania się z korzyściami oferowanymi przez WebSphere Application Server.
Aby zwiększyć dostępność tego oprogramowania IBM stworzył specjalną ofertę, dla firm, które migrują swoje oprogramowanie do WebSphere Application Server w modelu IBM Application Specific License.

Więcej informacji


Hide details for  WebSphere Application Server V8.5 Liberty Profile WebSphere Application Server V8.5 Liberty Profile
IBM WebSphere Application Server V8.5 Liberty Profile to elastyczne i uproszczone środowisko do tworzenia i wdrażania aplikacji WWW oraz aplikacji zgodnych ze standardami OSGi. Pozwoli ono Państwu zwiększyć zyskowność i wydajność programistów, skrócić czas wprowadzania produktów na rynek oraz zmniejszyć koszty użytkowania dzięki obniżonym wymaganiom w zakresie zasobów – a wszystko to przy wykorzystaniu Państwa istniejącej infrastruktury i umiejętności.
Mimo że Liberty Profile to uproszczona wersja WebSphere Application Server, środowisko to korzysta z niezawodnych i zaufanych kontenerów, a jakość usług jest na tym samym poziomie co od wielu lat w WAS.

Więcej informacji
Więcej informacjiWięcej informacji:

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku