Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Aktualności

Ulotki VMware

Poniżej znajdują się ulotki w języku polskim na temat produktów VMware.


Opis produktów VMware
Zyskowne przedsiębiorstwo Nowa!Zyskowne przedsiębiorstwo dzięki innowacyjnemu modelowi chmura– urządzenie przenośne
VMware vSphere with Operations Management 5.5 Nowa!Nowości w wersji VMware vSphere with Operations Management 5.5
VMware vSphere Data Protection Nowa!Wprowadzenie do rozwiązania VMware vSphere Data Protection
VMware vSphere broszura Najlepsza platforma dla infrastruktury chmury
VMware vCloud DirectorBudowa bezpiecznych chmur prywatnych w celu udostępnienia infrastruktury jako usługi
VMware vCenter ChargebackModelowanie, pomiar i ustalanie kosztów związanych z wirtualnymi maszynam
VMware View Composer VMware View Composer - zaawansowane zarządzanie obrazami i optymalizacja pamięci w środowiskach VMware View.
VMware ThinApp Bezkonfliktowe działanie dowolnej wersji jakiejkolwiek aplikacji na pojedynczym systemie operacyjnym.
VMware vCenter Site Recovery Manager Site Recovery Manager Site Recovery Manager automatyzuje proces podtrzymania funkcjonalności i powrotu do pracy po awarii ( całych centrów danych) oraz przywracania danych maszyn wirtualnych i zarządza nimi.
VMware VMotion Moduł pozwalający przenosić wirtualne maszyny pomiędzy serwerami fizycznymi
VMware Storage VMotionModuł pozwalający przenosić wirtualne maszyny pomiędzy macierzami/wolumenami
VMware Distributed Resource Scheduler (DRS)Moduł zapewniający równoważenie obciążenia na serwerach fizycznych
VMware High Availability (HA)Moduł zapewniający wysoką dostępność wirtualnych maszyn
VMware Virtual Machine File System (VMFS)System plików przeznaczonego do przechowywania plików wirtualnych maszyn
Opisy rozwiązań
VMware Better Business ContinuityLepsza ciągłość działania przedsiębiorstwa za pomocą VMware Virtual Infrastructure
VMware Konsolidacja serwerowKonsolidacja serwerów za pomocą VMware Virtual Infrastructure
VMware Pakiet Virtual InfrastructurePakiet Virtual Infrastructure z firmy VMware - pomaga konsolidowaæ serwery i kontrolowaæ ich przyrost
VMware White PaperJak wykorzystać VMware Infrastructure w przedsiębiorstwie
Wsparcie techniczne
VMware Support GuidePrzewodnik po usługach wsparcia technicznego świadczonych przez firmę VMware
Case Study
Alior Bank"Budowa od podstaw nowego banku o tak rozbudowanej ofercie produktów i usług bez zastosowania rozwiązań do wirtualizacji byłaby niemożliwa, albo przynajmniej znacznie trudniejsza."
Tomasz Fryc, menadżer ds. utrzymania systemów unixowych w departamencie informatyki
Bank BPS"Podstawowymi zaletami rozwiązań VMware jest duża elastyczność infrastruktury fizycznej umożliwiająca migrację maszyn, a także możliwość rezygnacji z konieczności utrzymywania dwóch środowisk produkcyjnych – testowego i roboczego. Na potrzeby testów wykorzystujemy serwery normalnie wykorzystywane do innych celów, co jest wariantem znacznie bardziej ekonomicznym"
Rafał Święcki, Naczelnik Wydziału Utrzymania Ruchu
Bank Zachodni WBK"W przypadku naszego banku, wirtualizacja była odpowiedzią na rosnące wymagania biznesowe. Zdecydowaliśmy się na rozwiązania firmy VMware ze względu na jej dojrzałość na rynku wirtualizacji. W ten sposób udało się nam podnieść dostępność rozwiązań i zwiększyć odporność na awarie całego systemu"
Krzysztof Waszkiewicz, Inżynier Odpowiedzialny za Virtualizację Systemów
BPH Bank"Głównym bodźcem skłaniającym do wirtualizacji naszych zasobów, szczególnie w pierwszym okresie, była możliwość ograniczenia liczby urządzeń fizycznych oraz optymalnego wykorzystania mocy nowych serwerów w ramach wymiany starzejącego się sprzętu klasy x86"
Janusz Dałkowski, zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Technologii
Donako"W wyniku audytu bezpieczeństwa przeprowadzonego przez jednego z integratorów uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie całkowita centralizacja platformy sprzętowej, w tym także środowiska, na którym zainstalowana jest aplikacja zintegrowana. Dzięki jej wirtualizacji biznesowej skróciliśmy czas potrzebny na instalację nowych funkcji i aktualizacji"
Artur Dynia, Informatyk
ENEA"Dzięki rozwiązaniom VMware znacząco usprawniliśmy proces wdrażania rosnącej liczby systemów. Uprościliśmy także sam model zarządzania procesami i infrastrukturą IT. Wirtualizacja pozwoliła nam na przypisanie administratora już nie do pojedynczego systemu, ale do wydzielonych, w pełni zarządzanych zasobów technicznych."
Marcin Białkowski, Dyrektor Departamentu Teleinformatyki
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe “Gdy wybieraliśmy oprogramowanie firmy VMware do wirtualizacji serwerów, nie było dla niego żadnej rozsądnej, stabilnej alternatywy. Dziś jesteśmy zadowoleni z tej decyzji i nie zamienilibyśmy go na rozwiązanie konkurencyjne.”
Maciej Paczesny, Główny Informatyk, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
LPP"Wirtualizacja pozwoliła nam uruchomić na jednym serwerze fizycznym wiele aplikacji i zapewnić pełną izolację między nimi. W tradycyjnym środowisku, aby spełnić wymagania narzucane przez producentów, musielibyśmy uruchamiać je na oddzielnych serwerach. To doprowadziłoby szybko do zajęcia całego wolnego miejsca w serwerowi i zmusiłoby nas do budowy nowej."
Jacek Kujawa, Dyrektor IT
Martin Bauer Managementservice"Podczas pilotażowego wdrożenia migrowaliśmy pojedyncze aplikacje do wirtualnego środowiska. Już pierwsze testy pokazały, że nasze aplikacje bezproblemowo działają na platformie VMware. Dlatego szybko zdecydowaliśmy, że nie będziemy wracać już do tradycyjnego środowiska IT, lecz będziemy wirtualizować wszystkie aplikacje. Obecnie na fizycznych serwerach działa już tylko kilka aplikacji, których nie przenieśliśmy, ponieważ wymagają podłączenia specyficznych kart rozszerzeń lub urządzeń peryferyjnych."
Piotr Łącki, Specjalista Informatyk
Nordea Bank Polska “Wdrożenie wirtualizacji przyniosło wymierne korzyści w zakresie zarządzania, m.in. zespół odpowiedzialny wcześniej za zarządzanie sprzętem mógł zająć się innymi projektami. Co więcej, jedna konsola VMware vCenter umożliwia nam zarządzanie platformą vSphere oraz nowym środowiskiem VMware View. To daje nam możliwość rozbudowany naszej infrastruktury bez powiększania działu IT.”
Brygida Kazimierska, Head of IT Service Delivery Poland & Baltic Countries Nordea Bank Polska
Polkomtel"W naszym przypadku wirtualizacja okazała się prostą konsekwencją decyzji o konsolidacji. To pionier i jednocześnie dostawca, który dysponuje największą wiedzą na temat mechanizmów wirtualizacji systemów architektury x86"
Krzysztof Krawczyk, Kierownik Działu Administratorów Infrastruktury Informatycznej
RAFAKO"Z naszego wstępnego rozeznania wynikało, że konkurencyjne rozwiązania są dużo gorsze. Natomiast VMware ma bardzo dużo potwierdzonych wdrożeń. Umożliwiono nam kontakt z konkretnymi firmami, do których mogliśmy zadzwonić, żeby porozmawiać z administratorem lub szefem IT i poznać ich doświadczenia związane z wykorzystaniem produktów VMware. W przypadku konkurencyjnych rozwiązań nie udało nam się dotrzeć do żadnych referencji."
Robert Gemza, Administrator Systemów Informatycznych
SKOK"Wirtualizacja ma dla nas wymiar przede wszystkim biznesowy - umożliwiła znaczne zmniejszenie naszych kosztów, oszczędność miejsca w centrum danych oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych przez nas zasobów. Analizując ofertę rynkową rozważaliśmy możliwość kupna rozwiązań innej firmy, ale VMware okazał się bezkonkurencyjny. Daje nam wiele funkcji, jak VMotion, DRS czy Virtual Center, których jego konkurencja jeszcze nie będzie miała przez długi czas. Nasz cel został osiągnięty i dziś nie wyobrażamy sobie życia bez wirtualnej infrastruktury."
Dawid Tarnowski, Kierownik działu IT
Telepizza “Zdecydowaliśmy się na konsolidację naszej infrastruktury serwerowej przy pomocy oprogramowania VMware. Wdrożenie - co aż dziwne - przebiegło bez żadnego problemu, a efekt wręcz przerósł nasze oczekiwania. Oszczędności uzyskaliśmy prawie wszędzie.”
Dariusz Zawistowski, Kierownik działu informatyki, Telepizza PolandWięcej informacji:
Jacek Litwicki
Field Application Engineer
Presales Support
jacek.litwicki@arrow.com
tel.: +48 12 616 43 21

Pochwal pracownika...

© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku