Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Arrow ECS Sp. z o. o. 
ul. Sosnowiecka 79
31-345 Kraków
tel. +48 12 616 43 00
fax +48 12 616 43 01

Szkolenia

Firma Arrow ECS, prowadzi Centrum Szkoleniowe będące autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym IBM, VMware, Citrix, Symantec, NetApp, EC-Council i Trend Micro, uprawnionym do organizowania i prowadzenia licencjonowanych przez tych producentów programów szkoleniowych spełniających najwyższe standardy. Jest także partnerem edukacyjnym Oracle i EMC.


  • Kształci profesjonalistów IT – inżynierów integrujących rozwiązania IT i administratorów systemów, umożliwiając im zdobycie praktycznej wiedzy i uzyskanie uznawanych w Polsce i na świecie certyfikatów branżowych.
  • Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych praktyków z kilkuletnim doświadczeniem wdrożeniowym, znających doskonale nie tyle specyfikę jednego produktu, co ich funkcjonowanie w złożonych wielosystemowych i wieloaplikacyjnych środowiskach infrastruktury IT.
  • Wspiera w rozwoju zawodowym inżynierów i organizacje. Pomaga zwiększyć ich wartość rynkową. Osiąga to poprzez dzielenie się wiedzą i umiejętnościami oraz upowszechnianie międzynarodowych standardów z branży IT.ADRESY OŚRODKÓW SZKOLENIOWYCH:

1.   The Park Warsaw
      ul. Krakowiaków 48
      02-255 Warszawa

2.   ul. Sosnowiecka 79
      31-345 Kraków