Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij
Dla Partnerów

Zarząd Arrow ECS

Krótkie informacje o osobach, które tworzą zarząd Spółki.


Marek Janas jest współzałożycielem Arrow ECS i Prezesem Zarządu. W 2007 roku ukończył program AMP w IESE Business School. W 2004 roku ukończył studia MBA w School of Business Uniwersytetu w Sztokholmie (realizowane wspólnie z Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie). W 2001 roku Marek Janas został uznany jako "Postać Roku 2000" w kategorii "Idea Roku 2000" przez czytelników CRN. Tytuł przyznano Markowi Janasowi za wymierne działania e-inkub@tora.com.pl. Tytuł "Postać Roku 2000" zdobyli również Marcin Kindler, Tomasz Sielicki i Andrzej Gradzi. Tytuły te zostały im przyznane przez redakcję CRN w kategorii "Biznes Roku". W roku 2000 Marek Janas został nominowany do nagrody "Młody utalentowany biznesmen roku", światowego konkursu organizowanego w Polsce przez Alcat Communication i Rzeczpospolitą, którego polskim laureatem został Rafał Styczeń z IIF z Krakowa. Swą karierę zawodową zaczął od pracy w firmie Bull, potem pracował na AGH, jako asystent w Instytucie Informatyki, od roku 1992 w firmie POLCOM, będąc od 1996 roku jej Wiceprezesem i jednym z autorów jej sukcesu rynkowego, tworząc w Polsce rynek na macierze dyskowe. W tym czasie POLCOM osiągnął 2 miejsce (po Niemczech, w liczbach bezwzględnych) w Europie w sprzedaży macierzy dyskowych RAIDION. W 1998 pracował jako Dyrektor Handlowy w firmie System 3000 S.A. w Krakowie, reorganizując organizację sprzedaży i zmieniając zgodnie z planem portfel klientów. Od 1999 roku pracuje w firmie DNS Polska, którą założył wspólnie z Adamem Stochem. Marek Janas posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT, W roku 1991 ukończył w trybie ITS (Indywidualny Tok Studiów) wydział Elektroniki Automatyki i Informatyki na AGH w Krakowie.


Adam Stoch jest współzałożycielem Arrow ECS i Wiceprezesem Zarządu. Swą karierę zawodową rozpoczął od Metronom Polskie Centrum Techniki Pomiarowej Sp. z oo., gdzie pracował najpierw jako Inżynier Wsparcia Technicznego, a następnie jako Prezes Zarządu. W kolejnej firmie - System 3000 S.A. rozpoczął pracę jako Product Managerem HP, kolejno zostając Dyrektorem Wykonawczym ds. Marketingu i Wiceprezesem Zarządu. W tym czasie odpowiadał za sprzedaż i marketing firmy, zarządzanie marketingiem, sprzedażą, wsparciem technicznym i magazynem towarów. Adam Stoch ukończył Politechnikę Krakowską, Wydział Mechaniczny, kierunek: Automatyka i Robotyka oraz studia MBA w Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W 2008 roku ukończył program AMP w IESE Business School.


© Copyright Arrow ECS.

Aktualne promocje
Newsletter *
Zapisz się


Dla Partnerów
Narzędzia
Wyraź swoją opinię o artykule
Pokaż wersję strony do wydruku